• Ново
Fashionit У Зголеми Звучн. | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден-во Subwoofer и Микрофон | Совршен Мини Звучник за Дома, Партии, Активности! Мал Уред, Богат Звук | Цр?

Fashionit У Зголеми Звучн. | Стилски Пренослива Безжична Bluetooth 5.0 со Вграден-во Subwoofer и Микрофон |

DEN 1560.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

SELFIES И HANDS-FREE ПОВИКУВАЈЌИ – U Говорникот се Зголеми synchronizes на вашиот дигитален живот.СТИЛСКИ АМБИЕНТ – Fashionit е горд на понудата на производот, така преносни и стилски без воопшто да се жртвува ефикасност, функционалност и флексибилност.Неговиот исклучителен квалитет на звукот и вграден во subwoofer направи за подобрен бас искуство никогаш не би очекувале од мини звучник.Згора на тоа, тоа synchronizes на вашиот дигитален живот.Еу се Зголеми јазик е релативно поголем од остатокот од U Јазик, но се уште се вклопува во вашата дланка. 5 ЧАС ИГРА ВРЕМЕ ЗА ВАШИОТ плеј – ЛИСТИ- Ова Fashionit говорникот транзиции од стационирани јазик за преносен звучник можете да го користите на пат за вашите омилени песни.Говорникот копчето служи како shutter далечински управувач.За опкружувачки звук, пар две U Зголеми Звучници со вашиот уред!.0 технологија за да се спарите со некој Bluetooth компатибилен уред за квалитетна музика каде и да сте.Згора на тоа, ние се гарантира звук одговара на изгледот.Згора на тоа, ние се гарантира звук одговара на изгледот.ГОЛЕМА ПОВРЗАНОСТ – Користи Bluetooth 5.Овој говорник има selfie далечински управувач функција, така што ќе може да се фати вашите слики на вашиот паметен телефон, камера, и магнетна база за лесен пласман.Совршен за вашата дневна соба, спална соба, home office, активности на отворено, автомобил, на плажа, и толку многу други прилики и простори!За опкружувачки звук, пар две U Зголеми Звучници со вашиот уред!.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40