• Ново
Власта да Престане S4922A Прав Обложени Пред Перформанси Кочница Caliper Пар

Власта да Престане S4922A Прав Обложени Пред Перформанси Кочница Caliper Пар

DEN 4967.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите нови премиум чизми и фоките се користи, заедно со високи-температура на силиконски лубрикант на caliper игли за долг живот.Моќ Запре Извршувањето Кочница Дебеломер се направени специјално со ентузијаст во умот.Сите дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност.Лесно да се чисти боени помага да се спротивстави на ' рѓа и корозија и се протега на животот на дебеломер.Притисок тестирани за да се спречи протекување, и висока температура EPDM гума за подолг живот.

Особините

Купувачите избираат и