• Ново
Телото Рецепти 2 Пакет (50 Смета Секоја) Ретинол Лицето Чистење и Нежна Make Up Remover Брише

Телото Рецепти 2 Пакет (50 Смета Секоја) Ретинол Лицето Чистење и Нежна Make Up Remover Брише

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЧИСТА ИЗДРЖАМ : Лесно и ефикасно ги отстранува тврдоглав лицето и око шминка како што eyeliner и маскара, нечистотија, масло и други нечистотии.СИТЕ ВО ЕДЕН : Очисти, освежување и тонот на кожата.Никогаш не сушење, овие брише ќе ја напушти вашето лице мека и мазна. (50 брои секој, 100 вкупно).ПАК И да се ИЗБРИШЕ : Дизајниран да биде лесно пренослив, нашите брише доаѓаат со обновливи печат врвот затворање да ги задржите свежи.Ги донесе во движење за освежување секогаш кога ќе треба.Оставете пакет од вашиот ноќната, на вашето биро, во автомобил, спортска торба и бања.Вашата кожа ќе ви благодариме подоцна!.ЗОШТО РЕТИНОЛ : Ретинол е убавината состојка која го поттикнува растот на нови клетки на кожата, овозможувајќи им на вашата кожа да се борат линии, брчки и темни дамки што ќе ви овозможи да се чувствуваат твоите најдобри.Може да се користи секојдневно и важи за сите типови на кожа. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА На Тело Рецепти на нашите #1 целта е задоволството на клиентите допрат до нас со какви било прашања или проблеми за целосна гаранција за враќање на парите .Без суровост / Не се тестирани на животни / За возрасни употреба.

Особините

Купувачите избираат и