• Ново
Siebzeh Шарени Цртан филм Куче Куче Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72

Siebzeh Шарени Цртан филм Куче Куче Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.

Особините

Купувачите избираат и