• Ново
30 Инчен Тело Бран Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црните Жени, 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса Перика Пред Извлечен со Бебе Коса При?

30 Инчен Тело Бран Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црните Жени, 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Богородица

DEN 5039.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЧОВЕЧКАТА КОСА, ПЕРИКИ за КВАЛИТЕТ : 9 A+ Одделение Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики, 150% Густина 4x4 Чипка Затворање Перики Тело Бран Човечка Коса,БЕЗ Пролевање s како свој коса. 4 Чешли и Прилагодливи Ремени.Еластична Бендови и Чешли Прилог, Издржлив, Лесен да се Прилагоди.Носете Удобно се Вклопуваат за Повеќето Луѓе.Прилагодливи Еластична Мрежа.Прилагодливи рака на грбот.Дише Мрежа Капа ~ Повеќе дише удобно и мека.Бебе Коса Околу s коса убавина,и ние да се доведе на trands од човечка коса производи.Ние снабдување на одлични човечка коса производи за секој клиент.Ова е RELBEAUTY КОСА.Вашиот Прв Коса Избор!.Q1. 100% Човечка Коса?.A : Тестирање од страна на ГОРЕЊЕ - Човечка коса ќе се појави бел чад, додека горење и ќе се сврти кон пепел; Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива.Q2. Тоа Е Пролевање ?.А : ве Молиме измијте ја косата со висок квалитет шампон.Ве молиме секогаш да се консултирате со вашиот стилист пред да се обидете било стил техники сте несигурни.Q3. Колку долго трае?.A : Тоа зависи од вашата одржување (општо 6-12 месеци).Перење редовно со клима уред и масло се клучни за да ја задржи својата шармантна.

Особините

Купувачите избираат и

Десет стапчиња за јадење Браун го Истакнува Телото Бран Транспарентен 13X4 Чипка Пред Пред Извлечен Перика Перуанскиот

Треба косата да се исуши природно.Работат на вашиот пат до коренот.Големина : 1424" Боја : Highglights Боја Просе

DEN 6887.76