• Ново
GLRTORE Убава Паун Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста Кеси за Семеен Празник Божиќ Декорација

GLRTORE Убава Паун Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Среќен Божиќ!.Го Прави Одличен Подарок За Пријателите И Семејството, Како И.Тоа Ќе Биде Одлична Декорација За Божиќ,За Нова Година Дома,Превозот Трговскиот Центар,Хотели,Клуб,Бар,И На Божиќ Чорапи Во Собата Може Да Се Користи Како Божиќ Подарок Торба,Бонбони Торба,Или Само Се Користат Како Украсни Орнаменти.Најдобри Елка Украси, Подароци И Лекување На Кеси.Тоа Го Прави Вашиот Божиќ Украси Повеќе Карактеристична.Одлично За Пополнување Со Уникатен И Евтини Предмети Или Користење На Приложените Циклуси И Виси Нив Од Вашиот Мантија Да Почекаме И Да Видиме Што Дедо Мраз Ќе Донесе.Единствени Семејство Чорапи За Божиќ,Дебели & Здрав.Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Се Чувствува.Божиќ Партија,Божиќ Украс,Партија,Канцеларија Декорација,Комерцијални Празник Украси,Нова Година Присутни.Среќен Божиќ!Дек Сали Со Овие Убави Божиќни Чорапи.Тоа Обезбедува Прекрасен Почеток На Нова Традиција За Вашите Млади И Одгледување На Семејство.Ако Сте Незадоволни Со Божиќ Чорапи Декорација За Било Која Причина, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Обезбеди Враќање На Вашите Куповна Цена.Со Добар Изглед,Меки,Лесни,Добри Допир, Додадете Ја Топлата Атмосфера На Фестивалот,Облагородување Живот.Големина : 10x7.

Особините

Купувачите избираат и

REFFW со Бела Кадифен Намали за Семеен Празник Божиќ Партија Украси Флорални Шема Африка Уметност Класичен Персоналните

Божиќ Порибување Големина : 17.71 x 12.20 во.Материјал : Кристал сомот + Арктикот сомот + Праска кожата.Голем ди

DEN 95.76