• Ново
Сите Продажни 96514KC AmiGMC Решетката Амблем, Хром/Црна Прав Грб (Пакување од 2)

Сите Продажни 96514KC AmiGMC Решетката Амблем, Хром/Црна Прав Грб (Пакување од 2)

DEN 4200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се започна со палка на ретровизорот во облик на ГМ познат Bowtie и за изминатите дваесет години AMI успеа преку развивање на голем број на иновативни производи ентузијасти кои сметаат дека се мора да се има за нивните возила.Ние производство на квалитетни производи, кои се тестирани за да се исполнат строги барања на возило средини/ентериери додека доставување на врховниот стил барањата на автомобилски ентузијасти.AMI Стил (Сите Продажни Manufacturing Inc.Сè што е направено од врвни суровини и материјали, како aerospace-одделение 6061-T6 Алуминиум или од не ' рѓосувачки челик.За дизајн лидерство, не гледам подалеку од AMI Стил.Ако тоа треба да биде направен од палка на Алуминиум, AMI Стил веројатно понуди за вашиот камион, ЏИП или Џип.Се започна со палка на ретровизорот во облик на ГМ познат Bowtie и за изминатите дваесет години AMI успеа преку развивање на голем број на иновативни производи ентузијасти кои сметаат дека се мора да се има за нивните возила.AMI Стил палка прецизност машински за одличен изглед и совршено се вклопуваат.

Особините

Купувачите избираат и