• Ново
KANULAN поштенско Сандаче Ѕид Ѕид Монтирани Пошта Кутија Отворено поштенско Сандаче Ретро Гроздобер Алуминиум Пост Кутија Безбедна Letterbox поштенско Сандаче Outsidoor Водо

KANULAN поштенско Сандаче Ѕид Ѕид Монтирани Пошта Кутија Отворено поштенско Сандаче Ретро Гроздобер Алуминиум

DEN 7180.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен за инсталација : Тоа може да биде лесно да се инсталира за неколку минути, без потреба за вештина.Оваа универзална ѕид-монтирани поштенско сандаче може да се инсталира на пред тремот на дом или канцеларија.Станбени класичната за руралните и модерни куќи.Заштитете го вашиот mail : Упорни брави заштити вашите e-mail пораки и да ви обезбеди со безбедни за приватност.Издржливи структура, супер класичен и ретро стил.Совршено декорирате вашиот дом.Висок квалитет:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа високо-квалитетни складирање решение е направена од поцинкуван, прав-обложени челик за да се обезбеди долгорочна сила и употреба за годините што доаѓаат.На lockable ѕид-монтирани пошта е одговорен за испорака на повеќе mail, група mail, документи, весници, списанија, во мали парцели, парцели и пошти.Име : Mailbox Material : умре-фрлија алуминиум + поцинкуван лим.Големина : 29 cm долги, 13 cm широк и 41 см висок.Испорака големина : 24 * 4 СМ.Поле на примена : училишта, станбени простории, канцеларии, вили.Европската надворешна водоотпорен поштенско сандаче.Вратата панел се умре-фрлија алуминиумски легури, и кабинетот е поцинкуван лим, кој е водоотпорен и не рѓа.Електростатско прскање технологија.Заклучување дизајн е безбедно и практично.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56