• Ново
Складирање Кошница Растенијата Тропски Кактус Печати Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник П

Складирање Кошница Растенијата Тропски Кактус Печати Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање Кошница Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот Користат за складирање кошеви за да ги зачувувате вашите тривијални живот и да ја задржите вашиот живот организирани.Инструкции за перење : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор. ♛ Уникатен Дизајн : Испечатени на периферија и на дното, фиксна бела внатре.; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн.; детска соба може да се сместат играчки, итн.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. - Како подарок за семејството и пријателите, исто така е совршен креативен подарок. Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат и спаси напор.Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување. ♛ Голем Капацитет : Голем капацитет, може да се сместат многу предмети.Челик прстен е изграден во горниот дел, кој не е лесно да се деформира.5 (H) инчен / (38 x 28 x 24 cm).

Особините

Купувачите избираат и

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84