• Ново
Мали корпата за Ѓубре со Капак, Модерен и Луксузен Селски гео Уметнички Мрачно Декоративни Лесна Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спална

Мали корпата за Ѓубре со Капак, Модерен и Луксузен Селски гео Уметнички Мрачно Декоративни Лесна Круг Recycle

DEN 1934.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.3") Дијаметар( 8.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ѓубре лименки се згодни и убави.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.

Особините

Купувачите избираат и

Ѓубре Може да Личност Индустриски Правец на корпата за Ѓубре Бар Хотел Ресторан КТВ Спалната соба Дневна Соба-Кафе

Сите наши производи се направени во вид.Ретро индустриски стил,не само што може да се користи како корп

DEN 1032.00