• Ново
УДАР Возрасни CoolNet УВ+ Мултифункционален Headwear и Лицето Маска, Цврст и Шарени Дизајн

УДАР Возрасни CoolNet УВ+ Мултифункционален Headwear и Лицето Маска, Цврст и Шарени Дизајн

DEN 576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да се носи 12 различни начини - од капа за да се balaclava, вратот gaiter да влакна се врзуваат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Се повлече На затворање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ОДГОВАРА : Една големина одговара на повеќето возрасни лица.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.КАРАКТЕРИСТИКИ : Hei Q ладење технологија, Polygiene мирис контрола, и има 4-Начин, лесни, лесна, УЛТРА ВОДАТ ткаенина изградба дека карактеристики UPF 50+ заштита од сонце.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.УДАР® Cool Net УВ+® Мултифункционален Headwear е одобрена и препорачана од рак на Кожата, Рак на Фондацијата.Изграден за Крајна Заштита од Сонце - Удар Cool Net УВ+ Мултифункционален Headwear карактеристики UPF 50+ заштита од сонце, REPREVE перформанси микрофибер, Hei Q ладење технологија и Polygiene мирис контрола.МАТЕРИЈАЛ : 95% рециклиран REPREVE перформанси микрофибер, 5% Elastane.Изграден за Крајна Заштита од Сонце - УДАР® Cool Net УВ+® Мултифункционален Headwear е 95% рециклиран - конструиран со REPREVE® перформанси микрофибер, Hei Q ладење технологија, Polygiene® мирис контрола и има 4-Пат, лесна, УЛТРА ВОДАТ ткаенина изградба дека карактеристики UPF 50+ заштита од сонце.Рака Мие Само.НАЧИНИ ДА се НОСАТ Совршен за сончеви денови кога UPF 50 заштита со ладење технологија на изведба е потребно.

Особините

Купувачите избираат и

Вратот Gaiter Унисекс Лице Шамија Маска, Ладење Тенка Дише Лесни Заштита од Сонце за Велосипедизам Риболов Пешачење,

LOTSOF Високо Водат Дише Заштита на Лицето Маска.ДОБАР ДИЗАЈН – LOTSOF Лето се Соочуваат со Шамија е многу мек

DEN 191.76