• Ново
uxcell 100pcs Мебел Чувствува Влошки Круг 1 1/4 Авто-стап Не се лизга Анти-нула Влошки за Кабинетот Стол Нозе Нога Заштитник Браун

uxcell 100pcs Мебел Чувствува Влошки Круг 1 1/4 Авто-стап Не се лизга Анти-нула Влошки за Кабинетот Стол Нозе

DEN 443.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАШТИТА на ВАШИОТ ХАРД S : Вашиот хард кат s може да биде на штета од секојдневна употреба и движењето на мебел.Ова удобно допир чувствува влошки може да ги заштити вашите прекрасни подови од гребење.НАМАЛУВАЊЕ на ГРЕБЕЊЕ и БУЧАВА : да ги Користите овие чувствува влошки за намалување на бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други хард s од грозен гребнатини.СОВРШЕН за СИТЕ МЕБЕЛ : долги-трајни мебел чувствува влошки се супер издржлив со авто-стап и може да се користи на мебел, гардероби, плакари, маси, столици, кабинети, клупи и така натаму.БРЗО и ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Чистење на мебел нозе прво, кора, и се држи на мебел влошки.Мебел нога треба да бидат исчистени од било нечистотија, остатоци или песок за да се обезбеди силна врска.Нашите чувствува подлога не се наштети на вашиот мебел.Можете да го прилагодите големина со сечење на мебел влошки во било која форма која одговара на вашиот мебел.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 100(+/-2%) x Чувствува Влошки; Димензии : 32 х 5mm/1 1/4" x 1/4"(D*T). 1. Варијабилноста на 1-2mm е можно поради мерење процес. 2. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.

Особините

Купувачите избираат и