• Ново
Oppo Рено Dual-SIM 256GB ROM, 6GB RAM меморија (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна Верзија (Океан Зелена)

Oppo Рено Dual-SIM 256GB ROM, 6GB RAM меморија (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна

DEN 475.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како што е ВО Color OS 6, Qualcomm SDM710 Кученце 710 (10 nm), Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 360 Злато & 6x1.7 GHz Kryo 360 Сребро), Adreno 616. Основно Двојно Камера : 48 ПРАТЕНИК, f/1.7, 26mm (широк), 1/2.0", 0.8 µm, PDAF, 5 MP, f/2.4, длабочина сензор, Dual-LED блиц, HDR, панорама, [email protected], [email protected]/60/120fps, жиро-EIS, Пред Камера : Моторните pop-up 16 MP, f/2.0, 26mm (широк), HDR, [email protected] е за гледањето на светот од целосно нови перспективи.Технологијата зад Рено го подига фотографија и мобилни забава за сите нови височини.Нека Рено понатаму вашата визија.Dual-SIM картичка, Мрежна Компатибилност : SIM КАРТИЧКАТА 1 [ 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G UMTS 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G ФЛОПИ-LTE : 800(B20) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD-LTE 2300(B40) / 2600(B38) ] и на SIM-КАРТИЧКА 2 [ 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ]За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како AT&T, T-Mobile.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G, 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

ХССAl Aluminium содржат високобрзински челикW6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Не се препорачува за керамика, камен.Обезбе

DEN 1066.56

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40