• Ново
Лукс De Ville Извртени Ранец (Виолетова Искра)

Лукс De Ville Извртени Ранец (Виолетова Искра)

DEN 1872.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овие симпатична ранци функција нашиот сите-во текот дијамант шевови на преголеми latch затворање.Внатрешноста е наредени со нашите црно-на-црни дијамант обвивка и ремени се и монтажни и прилагодливи за да промените од еден ранец на tote.Димензии : 11 H by10 L by4 W.Рака се откажат : до 52 инчи.Совршена големина за посета на најсреќниот место на земјата или ручек со девојките.

Особините

Купувачите избираат и