• Ново
IXION Задните Усна Спојлер НАСЛИКАНИ 1-pc Сет За 2008 2009 2010 2011 Hyundai Genesis Coupe (НСР - Елегантен Сребро)

IXION Задните Усна Спојлер НАСЛИКАНИ 1-pc Сет За 2008 2009 2010 2011 Hyundai Genesis Coupe (НСР - Елегантен

DEN 7885.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : Должина од 15 Ширина 54.3 Висина од 6 инчи.Оваа точка совршено се вклопуваат за 2008 2009 2010 2011 Hyundai Genesis Coupe.Материјал : FRP.Совршено се вклопуваат со вашиот автомобил.Направени во Кореја.Совршен исто како и фото Добро направен Квалитет на Боја Код : NAA, НСР, NDA, НБА.Лесна Инсталација На калапи има дупчење работи и 3 M самолепливи поддршка.Материјал : FRP Најдобри Боја на Квалитетот на Овој објект се сигурни дека за да се подобри изгледот на вашиот Надворешен Гарантира СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Особините

Купувачите избираат и

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Спојлери Крилја Вистински Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Голема

Прецизност Делови за Автомобили, со Цел Подобро да Одговара на Вашиот Автомобил,ве молиме да Ни Кажете н

DEN 12534.00