• Ново
LSNLNN Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може Отворено Dustbins Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Внатрешен Кофи Голем Капацитет Вертикална Ѓубре Може за Внатрешна/Надворешна У

LSNLNN Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може Отворено Dustbins Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Внатрешен Кофи Голем

DEN 643.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

☆Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, Хотел, Градина, Ресторан,Училишта, Единици, Установи, Семејствата, Болници,Паркови, Плоштади, Тоалети,Communitiesand Други Јавни Места,Итн.Бидејќи центарот на Вниманието и Различни Луѓе Имаат Различни Сфаќања за Боја, Може да Биде Одредена Боја, Но Во Разумни Граници, ве Молиме бирајте Внимателно.Име : Отворено Dustbins Color : Црна, Златна, Sier (Како што е Прикажано)Големина : 38 X76.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ние Веруваме Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Висок Квалитет на Производите, Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил да Resoe Прашањето.14 Inchs)Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Shape : Барел Shape Opening и Затворање Метод : прекривачот, Не Cover Occasion : Universality Category : Чување на Отпадот/Ѓубре Recycle Prompt : Не содржи Декоративни Елементи Прикажани во Производот Фотографија. ☆Големина : 38 X76.Го поздравуваме Вашиот Споделување и Повратни информации, Така Што Ние Може да Ви Обезбеди со Подобри Производи и Услуги. ☆Хартија, Кутии за Складирање на Внатрешниот Муцката е Направен од Gaanized Материјал, Која е Убава и ' Рѓа-Доказ, Внатрешниот Барел Има Голем Капацитет, Која Може да се Скрие се Справи и да се Олесни Движењето на корпата за Ѓубре во Секое Време.Ако Ви Треба Други Стилови, ве Молиме Контактирајте Ме, Нашата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.

Особините

Купувачите избираат и

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84