• Ново
NEC NP-M402X Проектор

NEC NP-M402X Проектор

DEN 19144.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Лесно безжична комуникација подобрува преносливост.Одржување слободни дизајн елиминира расправаме и времето поминато следење и/или менување на филтри.USB за гледање фотографии ви овозможува да ги презентираат без КОМПЈУТЕР со помош на USB флеш диск.Моќен 20 W говорникот дава волумен потребен за големи простории.Интегрирани активен поклопец на леќите го вклучува аудио и видео додека намалување на сијалицата моќност до 25% за да се зачува енергија.

Особините

Купувачите избираат и