• Ново
ACDelco Професионални 18FR2153 Совозачот Страна Диск Кочница Caliper Собрание (Триење Подготвени Не-Обложена), Remanufactured

ACDelco Професионални 18FR2153 Совозачот Страна Диск Кочница Caliper Собрание (Триење Подготвени Не-Обложена),

DEN 1163.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Притисок тестирани за да се обезбеди безбеден и сигурен за сопирање.Леано железо и алуминиум спецификации; нема дополнителен стрес за сопирачки зголемување на монтажа.Развиена без прикачен накладките за прилагодување.Притисок тестирани за да се обезбеди безбеден и сигурен за сопирање.Леано железо и алуминиум спецификации обезбеди, без дополнителен стрес за сопирачки зголемување на монтажа.Развиена без прикачен накладките за прилагодување.

Особините

Купувачите избираат и