• Ново
Туѓо Storehouse 1 Пакет Кожа Замена на Рамо, Рака за Чанти Чанта Кеси со Snap Копчиња и Куки - 32

Туѓо Storehouse 1 Пакет Кожа Замена на Рамо, Рака за Чанти Чанта Кеси со Snap Копчиња и Куки - 32

DEN 556.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет вклучуваат 1 x торба за на рака, ве Молиме да се измери вашата стара торба за на рака големина и бидете сигурни дека тоа е погоден. 2 см/0.8 инчи ширина, боја на куки како на слика шоу.Класична Замена на Рака или Справи за DIY Торба.Оваа Замена на Рака Може да Се Користи На Чанти или Ташна Кеси.Вкупна должина : околу. 40 cm/15.7 инчи.Бродови од Хонг Конг.Прилагодливи замена рака за оние кеси кои се водат за исчезнати или се оштетени.Може да се користи за Чанти и Чанти Кеси.Пакетот вклучува само 1 x торба за на рака.

Особините

Купувачите избираат и