• Ново
СУРОВИНИ Возен Фах Комбо Вклучува Послужавник, 1 1/4 Возен Трудови, Оригинални Совети, и Американскиот Возен Клуб 79mm Возен Машина и Цевка (Мал)

СУРОВИНИ Возен Фах Комбо Вклучува Послужавник, 1 1/4 Возен Трудови, Оригинални Совети, и Американскиот Возен

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитет СУРОВИНИ Подвижна Лента. 2 Пакети на Суровини и 1 1/4 Возен Трудови. 2 пакети на СУРОВИНИ и Оригинални Совети.Траен ЛАК 79 mm ролери.Американската Возен Клуб цевка.Ние препорачуваме ова комбо пакет за пушач дека претпочита 1 1/4 (79 mm) големина Суровини трудови.Тоа доаѓа со 2 пакети на СУРОВИНИ и 1 1/4 трудови (50 остава по пакет), 2 пакети на СУРОВИНИ и Оригинални Совети (50 Совети по пакет), 1 Американски Возен Клуб 79 mm Ролери, American Возен Клуб цевка и лента со големината на вашиот избор.Фах големини : мини е 5"x7", мала е 7"x11", голем е 11"x13.5".

Особините

Купувачите избираат и

Алуминиум Салон Фах Тетоважа Прилагодливи Услуга Количка Медицински Стоматолошки Спа Опрема За Складирање Фах

【 Висина прилагодливи 】 висината на медицински фах количка може да се прилагоди слободно, кои се движа�

DEN 2448.00