• Ново
Песната Радио Флаер Tricycle Дете Велосипед 3 во 1 Бебешка Количка Велосипед Преносни Седиште Безбедност Ограда Излет Патникот Играчка (Боја : Црвена)

Песната Радио Флаер Tricycle Дете Велосипед 3 во 1 Бебешка Количка Велосипед Преносни Седиште Безбедност Ограда

DEN 7236.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца tricycle Age : 1-3-6 години old Material : јаглерод steel Product тежина : 8 kg Color : сина, бела, red Size : 58 X72 X91 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење. ♥[Седиштето може да се прилагоди] : Тоа е погодно да се прилагоди на агол погоден за бебе. ♥[180° прилагодување сонцето стакло] : Тоа може да се засенчени, и тоа може да се заштитени со прилагодување и мулти-агол. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја. ♥[Притисни приспособување на висина на дршката] : На putter може да биде укината слободно, и двајцата родители, лесно може да се прилагоди на висината кој им одговара на нив.Овој производ 1-3 Cm.Answer : ___________________________ Note : 1. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за 1-3-6 години бебе, можете да го користите за долго време како вашето дете расте. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.

Особините

Купувачите избираат и

Макара Прекинувач, Микро Прекинувач Високо во Мулти‑Функција Точноста Пластични Материјали за Автоматски Машини

Спецификации : Предмет Тип : Микро Switch Material : Plastic Model : BEM151 B5 Application : Широко се користи во електроника, елек

DEN 362.40