• Ново
Trekassy 700lb Гигант 60 Платформа на Дрвото Замав за Деца и Возрасни, Водоотпорен со Трајни Челична Рамка и 2 Виси Ремени

Trekassy 700lb Гигант 60 Платформа на Дрвото Замав за Деца и Возрасни, Водоотпорен со Трајни Челична Рамка и

DEN 1629.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ЗДРАВ ГОЛЕМИ ПЛАТФОРМА ЗАМАВ : 60" x 32" челична рамка со тесни ткаат чаир ткаенини се вклопува 5 деца или две возрасни лица.Тежина оценет за 700 фунти како одлична платформа замав.Безбеден за дете да се лулаат за долго време. ✅ЗАМАВ РЕМЕНИ : Нашето дрво замав вклучува 2 парчиња 5ft 2000lbs дрво ремени.Нема потреба да се купат дополнителни ремени или други додатоци. ✅НАДГРАДИ TEXTILENE КРУГ ЗАМАВ СЕДИШТЕ : Направен од висок квалитет на textilene материјал, пространа замав седиште е да се носат-отпорни,УВ-отпорни и Не бледнее,трае многу подолго отколку замав во друг материјал, да ви донесе удобно седат и замав во сите временски услови. ✅ТРАЈНИ ВИСИ на ЈАЖИЊА : Екстра 71 инчи долго 12mm дебели јажиња се направени од високо квалитетни ЈП webbing со метални прстени за обезбедени за прицврстување.Прилагодлива должина помеѓу 47 и 71 инч.Силна УВ отпорни и нема да исчезнат за години. ✅ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Оваа платформа на дрвото замав вклучува чекор по чекор слика инструкции, заврши хардвер и монтажа брзини,можете лесно може да го закачите на оваа замав седиштето да дрвја во минути.Дворот замав или игралиште забава за деца, тинејџери и возрасни.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3033.84