• Ново
Scizorito Дрвени Превртување на Дрва Кула Редење Образовни Играчка,6 Начини како да се Игра Обоени Дрвени Блок со Животни(54PCS),Балансирање на Загатки Montessori Играчки,Учење

Scizorito Дрвени Превртување на Дрва Кула Редење Образовни Играчка,6 Начини како да се Игра Обоени Дрвени Блок

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Според бојата на моделот на коцки фрлени, изберете од три соодветните блокови и место нив вертикално на соодветните позиции на играта диск;.Играчот кој удира по кулата е губитник(забелешка : може да се игра од страна на еден или повеќе играчи).По облик е поставено, се собори на блокови на почетокот за да ги направи да падне еден по друг.Погоден за еден или повеќе играчи.Слој блокови и игра дискови, подготвени да ја започнете играта;. [6 Начин да се Игра] : Основни игра, втора цел на игра, напредни игра, наредени голема игра, домино, креативни моделирање.Се обрне внимание за да се избегне допирање на блокови.Совршен Семејство Игра!Возрасни и деца ќе и уживаат играјќи оваа игра заедно.Сите играчи се повтори го вториот чекор и првиот играч да чукнам кулата надолу е губитник. [Рангирани Високо Игра].Играчот кој удира по кулата е губитник.Слој блокови и игра дискови, подготвени да ја започнете играта( забелешка : на тежина на играта може да се прилагоди со висина на кулата, а бројот на блокови по слој);.магацинот на нив, на врвот;.Замена на следниот играч и повторете горните чекори до кула се урна.Малите градежни блокови може да им овозможи на бебињата да им даде целосна претстава за нивната имагинација и креативност, и ги стави заедно во разни мали форми. [Креативни Моделирање].

Особините

Купувачите избираат и

Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутер Лаптоп Случај Лаптоп Ракав Рамо Гласник Торба Таблета Сметководствена

15(L) x 11(W) инчи : Забелешка : Погоден за 1515.4 инчи Лаптоп, компјутер, таблет и сл.Тоа може да биде совршено се �

DEN 1951.20

uxcell Позиција 2 3 Начин Пневматски 1/4 PT,Прирачник за Рака, се Повлече Притисни Електромагнетниот Вентил,Пневматски

14"Издувните Дупка големина : 1 / 4" PTAir Протокот Во и Надвор Дупка Големина : 1 / 4" PTSeal материјал : NBRMain делови �

DEN 455.76

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

ХССAl Aluminium содржат високобрзински челикW6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Не се препорачува за керамика, камен.Обезбе�

DEN 1066.56

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3033.84