• Ново
1/2-13 Х 8 Превоз Гром Од Не ' Рѓосувачки Челик

1/2-13 Х 8 Превоз Гром Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На превоз гром или круг главата плоштадот вратот болт се користи за да се зацврсти метал на дрво.На превоз болт е плитки купола со квадрат вратот и да е ист дијаметар од гром месо тело. 1/2-13 Х 8 Превоз Гром.Се Разбира Тема. 18-8 Нерѓосувачки Челик. 1/2-13 Х 8 Превоз Гром 18-8 Нерѓосувачки Челик ANSI/ASME.

Особините

Купувачите избираат и