• Ново
Камп Готвач Нога Levelers

Камп Готвач Нога Levelers

DEN 539.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се прилагодува нозете нагоре за 2.5" на нерамна подлога.Едноставно вметнете во дното на шпоретот нозе.Авто-чистење и прилагодливи навој дизајн.Лесен за контрола и пресврт.Сет од 4 нога levelers по пакет.Совршен за израмнување на вашиот шпорет или камп табела на нерамна површина, додека кампување или само во дворовите на куќите.тој Нога Levelers одговара на повеќето Камп Готвач шпоретот нозе и се дизајнирани да одговараат на нашите 1.25" дијаметар круг шпоретот нозе.Пример модели тие се вклопуваат се нашите Explorer печки, Експедицијата, Denali, Тахо, Outdoorsman, Yukon, Про 30, Камп Маса и Голема Гас Скара.КАРАКТЕРИСТИКИ : го Прилагодува нозете нагоре за 2.5" на нерамна подлога.Едноставно вметнете во дното на шпоретот нозе.Авто-чистење и прилагодливи навој дизајн.Лесен за контрола и пресврт.Сет од 4 нога levelers по пакет.КАМП ГОТВАЧ : за над 25 години Камп Готвач е производство на квалитет готвење опрема за сите на вашиот отворено готвење потреби.Нашите производи вклучуваат Отворено Cookers, подготвеност за Итни печки, Пелети Скари, Пушачи, Пица Печки, Леано Железо холандски Печки, Рамни Врвот Скари, Griddles, Оган Јами, Отворено Филм Екрани, и многу повеќе.Кампување, Угостителство, Tailgating, Лов, холандски Печка за готвење или дури и само на вашиот палубата дома.Готвење е нашата страст.

Особините

Купувачите избираат и