• Ново
KOHLER К-99669-1WH Poplin Круг Фиока, Волнени Дабови

KOHLER К-99669-1WH Poplin Круг Фиока, Волнени Дабови

DEN 1162.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

За користење со Poplin и Marabou vanities во KOHLER(R) Прилагодена суета колекција.Цврсто дрво фиока со dovetail изградба.На Poplin суета е силна линии се инспирирани од Shaker стил и дизајн.Изберете боја на врвот од широк спектар на убави бои низ материјали.Вашата бања може да биде средена, со мир помеѓу roommates, браќа и сестри, парови и куќа за гости.Погледнете поголеми се Пополни вашиот кориснички, лесна-за-пристап складирање решенија.Додадете врамени огледало или медицина кабинет кој совршено одговара на вашата суета е крај.На врвот се достапни за сите големини и се на располагање во една дупка и широко распространета тапа конфигурации.Започнете со Poplin суета и да ги додадете вашите лични допира да креирате кориснички изглед и функционалност ви треба.Catalyzed конверзија лак обезбедува траен влага-отпорни заврши.Персонализација на вашата суета со опционални додатоци.

Особините

Купувачите избираат и

REN0124shuang Бања Полица Свитлива Бања Полица,Ѕид Монтирани Бања Ѕид Полиците со Крпа Бар,Бања Рек Spacesaver,Неверојатно

Ноктите за слободни инсталација на Туш Полица не оштетување на ѕидот, има силна носивоста, и го прави чу

DEN 4812.72

WWFF Бања Стаклена Полица Бања Стаклена Полица, Бања Туш Полица Простор Алуминиум Ѕид-Монтирани Козметика Складирање

Висок квалитет Избрани висок квалитет простор алуминиум, нема рѓа и корозија, мултислој anodizing.Userfriendly ди

DEN 3170.16