• Ново
LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Леново ТАБОТ S8-50 / S8-50F / S8-50LC (Црн) (Боја : Црна)

LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Леново ТАБОТ S8-50 / S8-50F / S8-50LC (Црн) (Боја : Црна)

DEN 1653.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

И ве молам не сила тоа да бидат инсталирани во вашиот мобилен телефон.Замена LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието за Леново ТАБОТ S8-50 / S8-50 F / S8-50 LC.Ве молиме обрнете внимание на проблемот на статички електрицитет. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 6.Ние силно препорачуваме тест пред инсталацијата.Ве молиме симулира тестирање, што значи мобилен телефон, освен, (матичната плоча + LCD или екран) поврзани аудио кабел и нови замена, моќ, тестот ќе заврши. Направите вашиот уред да погледнете повеќе освежување од кога и 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние не ќе биде одговорен еднаш на екранот е инсталиран.Над 90 степени свиткана ќе предизвика црн екран.Замени скршен или нефункционален дел со нова.

Особините

Купувачите избираат и