• Ново
Духот Масло 1/2 оз за Комуникација со Духови, Ангели & Предци Hoodoo Wiccan Паганските

Духот Масло 1/2 оз за Комуникација со Духови, Ангели & Предци Hoodoo Wiccan Паганските

DEN 1596.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова може да вклучува духовите на вашите предци, духовите на божествени суштества, вашите индивидуални дух водич или било кој друг вид на енергија, кој живее во духот свет, како што се природата на духови, ангели или индијанци духови.Духот Масло доаѓа во ½ оз шише.Духот Масло е дизајниран да ви помогне соединување со духот во духот свет.Добиете бела свеќа, мал votive свеќа работи само парична казна.Некои луѓе може да се чувствуваат присуството на нивните предци, а други може да се добие интуитивен внатрешна порака и некои луѓе (оние кои имаат тенденција да се биде визионер) може дури и да ја видите или слушнете нивните предци.Еден од моите омилени начини да се користи Дух Масло е да се постави олтар со слики од вашите предци, лични предмети или дури и би можеле да го користите парче хартија со нивните имиња на тоа.Ова масло може да ви помогне да се поврзе на вашиот сопствен внатрешен мудрост и повисоко знаење.Постојат голем број на начини на кои можете да го користите Дух Масло.Можете да се фаќа за некои од вашето тело, како што се вашиот трето око чакра, на задниот дел од вратот, вашиот храмови и дури и вашиот сакрална чакра да им помогне на земјата вас.Тоа може да ви помогне да се развие поголемо чувство на вашиот божествената цел и, секако, може да ви помогне во вашите сопствени интуитивното знаење.За Надворешна употреба само.

Особините

Купувачите избираат и

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76

Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутер Лаптоп Случај Лаптоп Ракав Рамо Гласник Торба Таблета Сметководствена

15(L) x 11(W) инчи : Забелешка : Погоден за 1515.4 инчи Лаптоп, компјутер, таблет и сл.Тоа може да биде совршено се �

DEN 1951.20

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56