• Ново
10 Злато Позлатен Месинг 32-милиметри Круг Обрачот Обетки со 7 Циклуси & Latch Затворање

10 Злато Позлатен Месинг 32-милиметри Круг Обрачот Обетки со 7 Циклуси & Latch Затворање

DEN 1177.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме проверете го нашиот огласи за.Нашиот накит резерви вклучуваат clasps, синџири, anklet, скок прстени, сплит прстени, earring куки и грбот, шарм, кристал Rondelle spacer, голема дупка монистра, beading жица, синџир extender, мушка капи, на крајот капи, на крајот бар, earring пост и амбиент, earnut, уво жица, конектор, линкови, мушка совети, кабелот завршува, crimp мушка капак, за да се префрлате затворач, раководител игли, око игли, топката игли, мушка кафези, жица заштитник, претходно биле вклучени, заковки, brads, кожа кабелот врзивно средство, grommets, рамки чаши, цевки, накит прилагодувања, cabochon поставување, итн.Ако сте љубители на нашите производи, ве молиме да ни даде повратна информација која е од витално значење за нас.Ние исто така снабдување кристално стакло монистра, вклучувајќи Сваровски и Preciosa и скапоцен камен за вашиот накит одлуки.10 Злато Позлатен Месинг 32-милиметри Круг Обрачот Обетки со 7 Циклуси & Latch Затворање.Во потрага за накит изработка на материјали за вашиот обетки, бразлетна, прстен, ѓердани, pendant, keychains, шарм, ознаки и сите други накит одлуки?Adabele ви нуди голем избор на врвен квалитет накит материјали направени од фунта сребро или месинг материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВО гаранција или враќање на пари : Ако не сте задоволни со нашата објектот кога ќе го добиете вашиот парцела.Повеќе други антички сребро,бронза, стакло накит одлуки шарм може да се најдат на мојата продавница насловната страна.

Особините

Купувачите избираат и