• Ново
Лаптоп со LCD Задниот Поклопец Пред Рамки за ACER за TravelMate 8572 8572G 8572T 8572TG 8572Z Црна

Лаптоп со LCD Задниот Поклопец Пред Рамки за ACER за TravelMate 8572 8572G 8572T 8572TG 8572Z Црна

DEN 895.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вашиот било истрага ќе се одговори најдоцна во рок од 12 часа.Ако ви треба тоа во брзање, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се реши за тебе, меѓутоа тоа треба дополнителна такса.За други лаптоп делови(LCD Горниот Капак-школка, LCD Пред Рамки-Б школка, школка околу тастатурата-Ц школка,Долниот База Случај Покрие-D школка), ако треба, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, бидејќи многу лаптоп делови е качувањето.Било какви прашања ако имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84