• Ново
QSJY Фиока Организаторите за Облека, Градите на Фиоки за Спалната соба, Метал Складирање Кабинети, (Боја : Црна, Големина : 30.7x15.74x38.38inch)

QSJY Фиока Организаторите за Облека, Градите на Фиоки за Спалната соба, Метал Складирање Кабинети, (Боја : Црна,

DEN 1721.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

38inch : мулти-транспорт простор класификација складирање е во согласност со традицијата, и прилагодлива полица класификација капацитет за складирање е голем, кој заштедува повеќе простор.Мал стан, исто така може да имаат голем распоред : едноставни и убави, најдобар избор за семејството складирање.Водоотпорен/прав прскање/повеќе мир на умот : електростатско во прав, врз површина, прскање процес, површината на кабинетот не се плаши од испаѓање, грижете се-слободен за домашна употреба.Детали за производот (ние се стремиме да се направи текстура деликатна во секој детал од целиот процес на линкот) : Независно четири-слој фиока со магнетни вшмукување : мултифункционален класификација, голем капацитет, може да се инсталира, со магнетни вшмукување за да се спречи falling High квалитет на рачка : иста боја челична рачка, убава и модерен, мазна surface Mute слајд железнички : По десетици илјади тестови, тој е безбеден и тивок, не се заглавени или silent Protective заптивка : Баферот и исклучување на звукот, избегне bumping заштита, и земјата не е scratched Package содржина : 1pcs Метал Складирање Кабинети.Избрани висок квалитет ладно валани челични плочи : користење на висока-квалитет ладно валани челични плочи, мазна површина, не е лесно да се деформира, со голема сила, да обезбеди повеќе гаранции и подолг живот за производот.Висок и низок нога простор е лесно да се чисти : голем простор на 15 цм од земјата, хуманизирано простор дизајн, погодно за убедливо робот за да го внесете, и лесно да се чисти.

Особините

Купувачите избираат и

Пријавете Се За Држачот На Преносни Рекламирање На Екранот Стојат Билборд Екранот Стојат Двострано Постер Стои

Име : Постер Standmaterial : metal Furniture структура : рамка structure Additional карактеристики : folding Size : висина 105cm Poster голем�

DEN 1324.80

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

ХССAl Aluminium содржат високобрзински челикW6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Не се препорачува за керамика, камен.Обезбе�

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56