• Ново
Дивјак Опрема 3D Goby - Тоне Мека Намамат - 6pcs во еден Пакет

Дивјак Опрема 3D Goby - Тоне Мека Намамат - 6pcs во еден Пакет

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ????СУПЕРИОРЕН 3 D ДЕТАЛИ И РЕАЛИЗАМ - Нашата 3 D скенирани Goby ќе ги измамат дури и најпознатите претпазливи предатор.Оваа иновативна swimbait има супер-реална акција, имитирајќи риба пливаат низ водата совршено, што го прави речиси невозможно за риба да се види разликата, обезбедувајќи ви брутални напади!. ????ЖИВОТ-КАКО АКЦИЈА - Неверојатно реални пливање акција ги наведуваш.3 D Goby намамат е преполн со иновативни карактеристики ќе сакате во вашиот риболов опрема или се справи со кутија. ????ТЕШКИ - Конструиран со врвен квалитет материјали за да се обезбеди да се стави повеќе риба во чамецот.Погоден за saltwater и слатководни риболов.Екстра дебелина на ѕид на главата зголемува издржливост и ви овозможува да го фати неколку риби се на иста мамка.Одговара на цевки стил Убодни Глави од 1/8 Oz 3/4 Oz. ????ОДЛИЧНА МАМКА за Бас и други големи риби. ????ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : "Тоа е севиџ свет" и нашите производи се подготвени да го издржат тоа. 100% пари гаранција за враќање.

Особините

Купувачите избираат и