• Ново
Складирање Рек Исправена Shelving Единица Публикации Метал Shelving Чевли Рек Бања Шкафот Цвет Скалите Складирање Полица Декорација Дома Организатор Кујна Бејкер е Багаж

Складирање Рек Исправена Shelving Единица Публикации Метал Shelving Чевли Рек Бања Шкафот Цвет Скалите Складирање

DEN 7489.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Анти-совет уред и анти-пропадна уред за складирање решетката е опремен со железо лист уред за ефикасно да се спречи паѓање и зголемување на стабилноста и безбедноста на решетката.Тоа е лесно да одговара на различни стилови на декорација.5 x 126 (широчина x длабочина x височина)Челични цевки боја : white Storage боја : светло oak Specification : 4 layers Material : насликани челична рамка и средна густина fiberboard Plate носивоста : за 20 KG1.Стабилни и цврсти : Оваа полица е направен од particleboard (15 mm), која е густа, водоотпорен и отпорно на гребење.На челична цевка рамка обезбедува силата и стабилноста на полица.Оваа полица ќе ви помогне да го задржи нешта чисти.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате и ние ќе бидеме среќни да ви помогне да го решите вашиот проблем.Димензии : околу 60 x 27.Постои лизгачки и прилагодливи анти-пропадна уредот под полица за заштита на подот од гребнатини. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.

Особините

4 layers :
Material:
painted steel frame and medium density fiberboard
Plate bearing capacity:
about 20KG
1. Please check the size and color before buying. :
2. Product photos do not include items other than storage shelves. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to some errors in manual measurement, please refer to the actual product, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible. :

Купувачите избираат и

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76