• Ново
Мали Нога Дрвени Играчки Дрвени Воз се Повлече Заедно и 33 парче Сортирање Игра наменети за деца на 12+ месеци

Мали Нога Дрвени Играчки Дрвени Воз се Повлече Заедно и 33 парче Сортирање Игра наменети за деца на 12+ месеци

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа 23 парче повлече заедно воз и обликот sorter е совршена играчка за малото дете.Локомотивата емитира реални звучни и светлосни сигнали кога детето притиска на оџакот!Сортирање и ставање на шарени дрвени блокови разиграно промовира децата моторни вештини и препознавање на облици и бои.Со помош на дрвени штипки, на два вагони и локомотива лесно може да се прикачени едни со други и дрвени тркала направи тоа влечење accross подот лесно за мали деца.Погоден за деца од 12 месеци +.Висок квалитет на дрво, со заоблени рабови и насликани со децата безбедно не-токсични вода базирани боја.Доаѓа во атрактивна шарени пакување за kinki.Ексклузивно Мала дрвена Нога играчка дизајн.Дизајниран во Германија со Гарантиран Квалитет.Дистрибуиран од страна на Legler Играчки САД Inc.Оваа 33 парче повлече заедно воз и обликот sorter е совршена играчка за малото дете.Локомотивата емитира реални звучни и светлосни сигнали кога детето притиска на оџакот!Сортирање и ставање на шарени дрвени блокови разиграно промовира децата моторни вештини и препознавање на облици и бои.Со помош на дрвени штипки, на два вагони и локомотива лесно може да се прикачени едни со други и дрвени тркала направи тоа влечење низ подот лесно за мали деца.

Особините

Купувачите избираат и

9PCS 8 Големи Навиваат Лакови Џамбо Навиваат Коса Лакови конска опашка Носителот Еластична Бенд Влакна се Врзуваат

Најдобар Подарок крупните Навиваат Коса Лакови ќе биде најдобар подарок за вашите девојки!Cheerleading обук�

DEN 239.76

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3033.84