• Ново
Rae Dunn Црна Канистер Впишани во Бело БРАШНО LL

Rae Dunn Црна Канистер Впишани во Бело БРАШНО LL

DEN 838.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Декоративна црна канистер од Rae Dunn впишани БРАШНО.Керамички канистер. 8"H и да е 5" во Дијаметар.Rae Dunn БРАШНО канистер-сад мерки околу 8" H и да е 5" во дијаметар.Канистер е црна со бели букви.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84