• Ново
Здраво Боја, Далечински Покритие за ТВ Стап (3-та Генерација) со Алекса Глас Далечински Firestick Далечински Покритие за Firesticksticktv Заштитна Силиконска Маска FireStickRemote Кап?

Здраво Боја, Далечински Покритие за ТВ Стап (3-та Генерација) со Алекса Глас Далечински Firestick Далечински

DEN 2011.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се најде : Голем број на светли бои се направи далечински управувач повеќе истакнати и видлив, што го далечинскиот управувач полесно да се најде, избегнување гледајќи наоколу под креветот или аглите, и дарот wristband е исто така пригоден за чување и користење.Ефективна заштита : firesticksticktv (3-та Генерација) заштитна маска е направена од органскиот силициум, меки и удобни, задебелена за заштита на далечинскиот управувач, четири агли и секоја страна имаат посебни задебелена заштита за да се спречи вашиот далечински управувач од тоа да биде оштетена.5cm Вклучувајќи : силикони далечински управувач заштитна маска [не вклучувајќи remote control], врвка за околу рака Материјал : Изработени од мек силикон, трајни и практични.048 lb/ 22g Големина : 1.детали за производот : Тежина : 0.

Особините

Купувачите избираат и