• Ново
Headphone Продолжување Кабел, Bstxnwen Помошен Продолжување Кабел 2ft Најлон Плетенка 3,5 мм Машки да се Женски Проширување Стерео Аудио Продолжување Компатибилен Кабел за iPh

Headphone Продолжување Кабел, Bstxnwen Помошен Продолжување Кабел 2ft Најлон Плетенка 3,5 мм Машки да се Женски

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзална Компатибилност : 3.5 мм аудио приклучок опремени i Pod, i Phone, i Pad, паметен телефон, Mp3 плеер или таблети за вашиот автомобил, пренослива безжична bluetooth звучници или домашен стерео аудио стриминг.Премиум Материјали : Плетенка бакарна жица обезбеди максимална е спроводливост и издржливост.Чекор надолу дизајн го прави возможно да се работи без отстранување на вашиот телефон/таблет случај.Беспрекорно пренесува стерео аудио за висок квалитет на звук, што ќе уживате во вашата музика каде и во секое време!.Злато позлатен конектори се спротивстави на корозија и да се обезбеди оптимален квалитет на звукот.Метежот-слободен дизајн го прави лесен за употреба и чување.Она што Ќе Добиете : Bstxnwen Премиум Најлон Плетенка Помошен Кабел за Продолжување , грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.5 mm Продолжување на Кабел : 3.5 mm Машки да Машки Помошни Помошен Стерео Професионални Hi Fi Кабелот се поврзува на било која од вашите 3.Интелигентни чекор надолу дизајн обезбедува безбедна се вклопуваат со телефони во речиси било каков вид на предмети.Премиум Квалитет на Звукот за Музика : стерео аудио кабел е beveled чекор надолу дизајн креира безбедна конекција, додека неговата двојна оклопна, полиран метал лиење, и корозија-отпорни позлатени приклучоци се обезбеди сигурен перформанси и минимална јачина на косата.

Особините

Купувачите избираат и

Помошен Кабел 3,5 мм Адаптер за во Автомобил Стерео Помошен Аудио Кабелот Говорникот Џек Жица Рамен Бела Компатибилен

Одлично за поврзување на вашиот i Phone, i Pod, i Pad, Mp3, Таблет или паметен Телефон директно на вашиот автомобил

DEN 1562.40

Помошен Кабел 3,5 мм Адаптер за во Автомобил Стерео Помошен Аудио Кабелот Говорникот Џек Жица Рамни Црни Компатибилен

Станот Помошен Кабел Автомобил Стерео Жица Аудио Звучници Кабелот 3,5 мм Помошен Адаптер Помошни [Црна] [�

DEN 2145.60