• Ново
SWANGNIC 12 Пакети се Исуши Глина Пингвин Глина за Деца, услужни и Ultra Light DIY Глина со 3 Моделирање Алатки, Детска Уметност и Занаети, Најдобри Играчки за 3 4 5 6 7 Години Дете

SWANGNIC 12 Пакети се Исуши Глина Пингвин Глина за Деца, услужни и Ultra Light DIY Глина со 3 Моделирање Алатки,

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Safty Материјал】- Не-токсични, Еко-Пријателски, Светло-Обоени се Исуши Глина.Сертифициран од страна на ASTM F963-17, CPSIA & EN71. 【 Најдобар Подарок за Деца】- Дете може да се направи во согласност со инструкциите, или тие може да се направи од страна на својата имагинација да се создаде она што тие сакаат.Совети : Еднаш сува, децата би можеле да се наслика или ги красат нивните глина ако тие сакаат. 【Многу Мека, Smoth, Не-Леплива】- Моделирање Глина е Лесно да се Обликуваат, се наведнувам и истегнување.Погодна за имагинација, креативност и интелектуален. 【Детали за производот】 - Вклучувајќи 12 мал пакет ultra light глина и 3 DIY tools.Пакет Големина : 3.7 * 5.5 * 2.2 инч. 【Забелешка】- Ако Примате Стока со Недостатоци или Исчезнати Глина, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Понудиме Задоволни Решение.

Особините

Купувачите избираат и