• Ново
MyBat Diamante MyJacket со Кристали V-Форма за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Жешка Розова

MyBat Diamante MyJacket со Кристали V-Форма за Samsung Galaxy S4 - Мало Пакување - Жешка Розова

DEN 386.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Украсен со Дијаманти за луксузен изглед.Со магнетски затворач ја обезбедува вашата книга стил-случај и неговата содржина и вклучува дополнителни слотови да се одржи картички.Отворен дизајн овозможува пристап до сите на вашите телефонски функции.MYBAT Samsung Galaxy S 4 (I337/L720/M919/I545/R970/I9505/I9500) Топла Розова Diamante My Jacket(со Топла Розова Кристали V-форма)(883) (со Пакет).

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56