• Ново
Wkae Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини Тенок Одговара Флип Folio Потпирачот Случај со Вграден Магнетен Затворање, Магнетни TPU Случај за iPhone Мини 13

Wkae Кожен Паричник Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини Тенок Одговара Флип Folio Потпирачот Случај со Вграден

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Моден случај го заштитува вашиот телефон и нуди одлична страна се чувствуваат. 2. Заштита на вашиот телефон од гребење, прашина, шок и отпечатоци. 3. Направени од издржлив високо квалитетен материјал, обезбедува максимална заштита за вашиот телефон. 4. Лесен пристап до сите копчиња и карактеристики. 5. Совршен облекување-up за полнење за вашиот мобилен телефон. 1. Компатибилни модели : за i Phone 13 Мини.2. Врвен квалитет : Направен од премиум СТП кожа и увезени tpu материјал, мека-мат површински третман со совршен рака фатете.3. Мултифункционален : Картичка слотови ви овозможи да се стави дебитни картички, кредитни картички, лични карти, и несакани џеб за пари или дополнителни картички, и магнетни заклучување дизајн обезбедува вашите пари и картички ефикасно.4. Потпирачот функција : Овој паричник случај може да биде вклучен за да хоризонтална положба и да дејствува како цврст став.

Особините

Купувачите избираат и