• Ново
Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување. Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал.; На плакарот во соба може да се сместат капи и ремени; бања може да се сместат чешли, козметика, toiletries, итн.; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн. - Како подарок за семејството и пријателите, исто така е совршен креативен подарок.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да из

DEN 1066.56