• Ново
FCYIXIA 7 Инчен WiFi Видео Спогодба со Заклучување Wirelesss Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Отклучување на Врата со Камера Снимање (Големина : Set 2 со Заклучување)

FCYIXIA 7 Инчен WiFi Видео Спогодба со Заклучување Wirelesss Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Отклучување

DEN 21786.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

7 Инчен Широк Агол Безжична Видео Врата Телефон Спогодба Систем.На спогодба систем за поддршка на разговор помеѓу следи и врата или монитор и телефон.Може да се постави порака на чекање, кога сте надвор, па кога посетител ќе дојде од страна, на повик панел може да автоматско зборува : "ве молам оставете порака" по 30-120s тонови.Тогаш господарот може да се најде запис во датотека.Поддршка за да се поврзете задоцнување функција на електронско заклучување на овој систем.Со оваа функција,само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.Поддршка прилагодете го времето помеѓу заклучување и отклучување.направи што повеќе за безбедност. 7 Инчен Широк Агол Безжична Видео Врата Телефон Спогодба System The спогодба систем за поддршка на разговор помеѓу следи и врата или монитор и телефон.Може да се постави порака на чекање, кога сте надвор, па кога посетител ќе дојде од страна, на повик панел може да автоматско зборува : "ве молам оставете порака" по 30-120s тонови.Тогаш господарот може да се најде запис во датотека.Поддршка за да се поврзете задоцнување функција на електронско заклучување на овој систем.Со оваа функција,само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.Поддршка прилагодете го времето помеѓу заклучување и отклучување.направи што повеќе за безбедност.Пакетот вклучува : 1*врата.

Особините

Купувачите избираат и

XIIQIUCS Безжична Вибрации Аларм со Далечински управувач, Водоотпорен Безбедност Аларми Вибрации Сензор, Интелигентни

Што чекаш?Карактеристики : Усвоени од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал школка, IP 55 водоотпорен, мож

DEN 573.60

Водоотпорен Метал RFID Тастатурата Вратата за Влез Системи & 600lbs Електрични Магнетни Заклучување+110V Напојување+Притисни

Метал Контрола уред има Водоотпорен Структура силна адаптибилност, се согласува да IP68 степен.Поддршка 2

DEN 2879.76