• Ново
6inch Кружни Најлон Влакна Тркала Полирање Абразивни Чистење Диск Дебелина 25mm Цврстина 9P

6inch Кружни Најлон Влакна Тркала Полирање Абразивни Чистење Диск Дебелина 25mm Цврстина 9P

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Влакна ; Цврстина : 9 P.Дијаметар : 150mm/Прибл. 6", Бленда : 10мм, Дебелина : 25мм/Прибл. 1".Висок заврши, добар ефект, анти-висока температура, линии се прави, добра отпорност на абење.Широко се користи во фино полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални. 1 Pc Сиви Влакна Мелење Тркала.Карактеристики : Усвојување на високо квалитетни материјали, обезбеди висока ефикасност Висока заврши, анти-висока температура, линии се прави, добра отпорност на абење.Станува добар ефект и голема услуга за живот.Широко се користи во фино полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика, мермер и други неметални .Одговараат за мелење машина.Карактеристики : Материјал : Влакна Главната Боја : Сива Дијаметар : 150mm/6" Бленда : 10мм Дебелина : 25мм Цврстина : 9 P Пакетот Вклучува : 1 Pc Сиви Влакна Мелење Тркала.

Особините

Купувачите избираат и

Preamer Волна Почувствува Чистење Мелење Тркала Мелница Главата Bur Малку Компатибилен со Ротациони Алатка Додатоци

Оваа четка тркала е одлично да се користи за полирање, а по завршувањето чекор.Користи широко во aerospace, ф�

DEN 201.84

Волна Почувствува Жица Цртање Тркала Бафер Тркала Чистење на Тапан Огледало Burnishing Полирање Четка за Рѓа/Прашина

Инсталирање на преносни жица цртеж машина, јасни линии, висока заврши, добар ефект.Високо квалитетна во�

DEN 575.76