• Ново
LXD Закачалки,Грб Полици Ретро Ковано Железо Облека Рек Дома Облека Продавница Екранот Закачалка Слободни Стои Рамо Виси Облеката,150×40×160Cm

LXD Закачалки,Грб Полици Ретро Ковано Железо Облека Рек Дома Облека Продавница Екранот Закачалка Слободни Стои

DEN 1403.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Треба да Се Состави со Себе.Доаѓа со Инсталацијата на Gadgets,.Заврши Големина : 100×40×160 Cm , 120×40×160 Cm , 150×40×160 Cm( L×W×H ).Стабилна База со Прилагодливи Нозете на Дното за да се Задржи на Рек Урамнотежен и Стабилен.Солиден Материјал-Ковано Железо, Водоотпорен, Рѓа-Доказ, Без Боја Паѓа.Долготрајната Употреба Не е Лесно да се Деформира.Блек Метал Облека Решетката .Максимално Оптоварување : 150 Kg.Еден Железнички Дизајн, Може да се Смести во 10-12 Блузи или Јакни.Совршен Висина (160 Cm Висок), што се Користи во Текстил Продавници, а по Завршувањето на Екранот или Продавање на Нова Облека. 3 Големини за да Изберете во Зависност од Вашите Needs If Сте во Потрага за Таква Облека Багажник, Виси Долго Шини Се Користи за Приказ на Вашата Различни Стилови на Облека.Црна Облека Багажник , за Индустриски Стил или Ретро Декорација Стил.Производ Листа : -1 × Облека Rack If Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт Нашата Служба за корисници.Ние Ќе Ви Обезбедиме со Најголем број на Задоволително Решение.

Особините

Купувачите избираат и

Ѕид-Монтирани Индустриски Облека Багажник, Гроздобер Цврсто Дрво Продавница за Облека Дисплеј Багажник, Комерцијална

Индустриски ретро облека рек : Нашата облека решетката е направена од цврсто дрво и железо, со ретро инд�

DEN 737.76

FURVOKIA Тешки Метални Облека Багажник,Свадба се Облекуваат Мало Студио Екранот Стојат,Кат-Стои Облека Багажник,Чевли

Самостојна екранот решетката за дома, мало или комерцијална употреба,Идеален за обезбедување на екстра

DEN 2688.00

YFZSJ Облека Железнички, Прилагодлив Гардероба Организатор Облека Полица Виси, со 2 Куки за Складирање Shelving/Златниот

Протези на двете страни може слободно да се отвори или укината.*Ако не сте задоволни со производот, ве мо

DEN 1403.76

Дома Стилски и Едноставен Вертикална Облека Рек, Спална соба Влезот Метал Поддршка Облека Железнички Мултифункционален

: Грб Полици:Стабилна на тепих или нерамна подот без да се грижиш за ѓубрето над; и заштитете го вашиот п

DEN 1058.40

Облека Багажник, со 2 Куки Мултифункционален Метал Самостојна Закачалка,со Метални Сталажи на Врвот и на Дното/Црна

Со елегантен стил дизајн, оваа облека решетката е совршен прилог на вашиот entryway или спална соба.Ние ќе с�

DEN 1103.76

DENGSH Ѕид-Монтирани Железо Облека Ранг,Силна Водоотпорен Облека Железнички,Модата Едноставно Трајни Стабилна/Златниот

[Имајќи силна] железо материјал, водоотпорен рѓа, лесен за чистење, висока стабилност [Елегантен едноста

DEN 1526.40

MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални

Ретро Цевка Облека Рек Изградба : Оваа облека решетката е направена од метални цевки, заврши со кул инду�

DEN 1248.00

Самостојна Подот до Таванот Облека Железнички, Отстранлив Облека Дисплеј Багажник, Нови Кинески Мермер Закачалка,

Поради различни фактори, како што се светло, дисплеј, фото светло и други бои, отстапувања и лични боја п�

DEN 2083.20