• Ново
HIGOOD Голф Пракса Нето 10x6.5x6FT Голф Притискање Обука Сида Мрежи со Цел и торбичката за Дворот Голф Поставите Нето Возење Опсег Голф Нето Брзо Подесување

HIGOOD Голф Пракса Нето 10x6.5x6FT Голф Притискање Обука Сида Мрежи со Цел и торбичката за Дворот Голф Поставите

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ги зачувате вашите вредни лични време и да ви даде повеќе време за да уживате во вашиот голф игра во затворени простории или на отворено.Голема Големина Нето : голф пракса нето има отворањето големина на : 10x6.Стабилност Материјал : Higood Голф Дворот е направен од мешавина на Оксфорд полиестер и најлон мрежи и fiberglass прачки.Донесе на голф поставите нето-во вашиот дом, можете да практика во вашата градина, двор или во подрум.Една рачна ташна е вклучена да ви помогне во продавница и го носат лесно!.Нема алатки се потребни.Забавувајте се со пријателите и семејството!Голема Големина Нето : голф пракса нето има отворањето големина на : 10x6.Ги зачувате вашите вредни лични време и да ви даде повеќе време за да уживате во вашиот голф игра во затворени простории или на отворено.Постави & Расклопување Лесно : Можете лесно да се постави и отстранување на голф замав нето-по неколку минути, исто како и користење на шаторот.Тежината на стаклени влакна поддршка род е една третина од оној на традиционалните железната цевка, и тоа ќе не ' рѓа или деформира, како и нивниот квалитет се подобри.Најлон мрежа, vultra-силна.Свитлива и Преносни : Ова притискање пракса нето доаѓа со торба и може да се може да се здипли во компактна големина за лесен за складирање и за носење.Не се ограничени со времето.Голем притискање област ќе ви даде многу простор за да се практикуваат и да се подобри вашата прецизност, возење и chipping вештини, помагајќи ти да се стане подобар играч на голф.

Особините

Купувачите избираат и