• Ново
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ELUGA V P-06D Panasonic Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ELUGA V P-06D Panasonic Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.Пријателски Потсетување : 1.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај.

Особините

Купувачите избираат и

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

100% водоотпорен направени од високо квалитетни материјали, по строги тест 3.Со својата пловни, тоа ќе пло

DEN 1557.60