• Ново
ZiZZO Campo 20 инчи Виткање Велосипед со 7-Брзински, Прилагодлив Матични, мала Тежина Алуминиумска Рамка

ZiZZO Campo 20 инчи Виткање Велосипед со 7-Брзински, Прилагодлив Матични, мала Тежина Алуминиумска Рамка

DEN 7751.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен Алуминиум рамка; Огради во секунди и е лесно да се носат, па никогаш не ќе треба да се остави надвор. 7 брзини и контрола стил shifter.Лесно виткање ПРИЛАГОДУВАЊЕ алуминиум легура матични.Смола Виткање педали, Пошироката Удобно Седло и Магнет Catcher да се одржи укината рамка безбедно заедно.Укината големина : H-27" L-31" W-12.5. Тежина : 29.0 lb (Лесни).Се препорачува за велосипедисти 16-75 години на возраст.На Campo огради надолу во следните димензии : (H-27" L-31" W-12.5).Виткање е лесно и со искуство, можете да се свитка велосипед во рок од 30 секунди или помалку.Кога задно седиште пост се намали и да се користи како tripod со две тркала за да се одржи стабилен во исправена позиција.

Особините

Купувачите избираат и