• Ново
Златна Подлога Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Златна Подлога Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање., да ги користите како празник Подароци се одлична идеја.Водоотпорен полиестер платно.Направени во САД или Увезуваат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн, може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, влажни брише, пелени, монета purses, закуски, од страна на Патент, лесно да се преземе, повеќе лесен за употреба.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, mountaineering ранец, слободно ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Печати на враќање превозот етикета.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.02 инчи, ширина : 18 cm/7.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 28 cm/11.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Особините

Купувачите избираат и