• Ново
RiteAV - 4 Портен HDMI 1 РКА Зелена 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

RiteAV - 4 Портен HDMI 1 РКА Зелена 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

DEN 598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во Rite AV плочи се removeable за идни надградби.Висок квалитет Rite AV објект.Завртки вклучени.Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.

Особините

Купувачите избираат и