• Ново
Smart Купи ZBOOK Светулка 14 G8 I5-1135G7 16GB 256GB 14IN Windows 10 Професионални 64B

Smart Купи ZBOOK Светулка 14 G8 I5-1135G7 16GB 256GB 14IN Windows 10 Професионални 64B

DEN 3239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .SMART КУПИ ZBOOK СВЕТУЛКА 14 G8 I5-1135 G7 16 GB 256 GB 14 IN WINDOWS 10 ПРОФЕСИОНАЛНИ 64 B.SMART КУПИ ZBOOK СВЕТУЛКА 14 G8 I5-1135 G7 16 GB 256 GB 14 IN WINDOWS 10 ПРОФЕСИОНАЛНИ 64 B.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76

ZMKM. Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец на Подесување,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3033.84